начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

Проблем с възпитател

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Проблем с възпитател

Мнениеот moni_9402 » 26 Мар 2010, 03:20

Здравейте, искам да ви попитам, имам ли право като анонимен да сезирам прокуратурата в София, за оказван системен психически тормоз, клевета, обида, множество заплахи и измама в размер на 200лв. от възпитател в общежитието в което живея. На 16 години съм ? И ако сезирам, нужно ли е да изпращам всички документи и въобще някой ще ми обърне ли внимание. Моля ви, само за конкретни, точни и ясни отговори. Благодаря предварително! :)
p.s. От ръководството на гимназията, в която уча не правят нищо за да ми помогнат вече повече от 6 месеца
moni_9402
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2010, 03:02

Re: Проблем с възпитател

Мнениеот ivan_lawyer » 26 Мар 2010, 10:37

Направи му мечка по-добре, живота е борба. Това е шега, разбира се. Да не стане като в пиесата "Кралят на рибарите", затова говорим.

Почни да тренираш спорт, гледай напред и т.н. От прокуратурата ще се задвижат едвам-едвам. Не ти е това проблема. След две години напускаш гимназията и почваш работа. Навсякъде е пълно с гадове и неонацисти, така че трябва да го разбереш и това.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5361
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта


cron