начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

Подсъдност

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Подсъдност

Мнениеот pedigrin » 25 Яну 2010, 02:41

До колкото разбирам,трябва да се подаде иск до съдаНО незнам в коя фаза се подава,раследване/процес.При какви мотиви може да бъди одобрен иска.Тоест,делото да бъди прехвърлено в раьона по местоживеене.

Бъдете доброжелателни,помагайте,не си мислете че давате безплатни консултации.Не всичко е пари.Под различни форми Ви се възвръща.Ние това ценим ,благословим.По источната философия,мислите влияет на съдбата на човека.Тъка че вие получавате,това което с пари не можете да купите!

Благодаря предварително.
pedigrin
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 15 Юли 2009, 20:17

Re: Подсъдност

Мнениеот Гост. » 25 Яну 2010, 04:38

pedigrin написа:До колкото разбирам,трябва да се подаде иск до съдаНО незнам в коя фаза се подава,раследване/процес.При какви мотиви може да бъди одобрен иска.Тоест,делото да бъди прехвърлено в раьона по местоживеене.

Бъдете доброжелателни,помагайте,не си мислете че давате безплатни консултации.Не всичко е пари.Под различни форми Ви се възвръща.Ние това ценим ,благословим.По источната философия,мислите влияет на съдбата на човека.Тъка че вие получавате,това което с пари не можете да купите!

Благодаря предварително.


Като една щастлива женка( щото ми се е връщало и продължава :wink: - източната философия) - според мен няма да ти се случат нещата. Не знам фактите по делото, само това, което публично си споделил тук във форума, но чл. 36 няма да можеш да прескочиш.
Ако ли все пак ти се чете- обърни внимание особено на чл. 43, ал. 1 от НПК( останалите хипотези са минимално вероятни)
Пълен преглед - http://lex.bg/bg/laws/ldoc/2135512224 от чл.36 до чл. 43( аз предлагам да прескочиш повечето, но знам ли- може и да се сетиш нещо 38, 40 и 41)

п.п. Някой, някъде, някога ми каза фраза, която запомних-"Каквото и да ти говорят- всичко е пари."
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта


cron