начало

Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС Адвокати обявиха мирен протест срещу избора на главен прокурор от този ВСС

Молба до Прокурор

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Молба до Прокурор

Мнениеот sisi19 » 18 Яну 2010, 23:04

Имам пусната молба до РП да ми се предоставят копия на документи, протоколи идруги по ДП на базата на които да обжалвам постановление за прекратяване.
Полуяила съм официално по пощата писмото за прекратяване на ДП. Срока за обжалване е 7-девен. Срока за произнасяне по молбата ми да ми се предоставят копия е 1 месец. Как тогава мога да обжалвам пред съда, като не съм разгледала материалите и не мога потвърдя думите си с доказателства които произхоьдат именно от протоколите на дознанието и от самото заклюяение на дознателя?
sisi19
Потребител
 
Мнения: 910
Регистриран на: 06 Май 2009, 12:44

Re: Молба до Прокурор

Мнениеот namakak » 18 Яну 2010, 23:18

Няма да пропускате 7дневния срок.Там ще изложите поставения въпрос,в случай че до деня в който ще ви бъде отговорено на платения иск,не сте получили нужните материяли.Все пак би могло в иска ви да посочите нужния член и диагноза за да има някакъв процес ,а не само отказ и решението в сила,защото имате право според които закони вие мислите да насрочите процес и дело.Дори и след това да получите копията на нужните ви документи и да се даде отсрочка на разглеждане на иска ви по същество.Не пропускайте дадените ви 7 работни дни :!: За всеки случай 5 :wink:
Аватар
namakak
Потребител
 
Мнения: 960
Регистриран на: 10 Юни 2008, 16:21

Re: Молба до Прокурор

Мнениеот marek972 » 18 Яну 2010, 23:45

sisi19 написа:Имам пусната молба до РП да ми се предоставят копия на документи, протоколи идруги по ДП на базата на които да обжалвам постановление за прекратяване.
Полуяила съм официално по пощата писмото за прекратяване на ДП. Срока за обжалване е 7-девен. Срока за произнасяне по молбата ми да ми се предоставят копия е 1 месец. Как тогава мога да обжалвам пред съда, като не съм разгледала материалите и не мога потвърдя думите си с доказателства които произхоьдат именно от протоколите на дознанието и от самото заклюяение на дознателя?


предимства и недостатъци на фонетиката ...
ч-то е много близко до я-то :D
marek972
Потребител
 
Мнения: 535
Регистриран на: 07 Апр 2008, 13:34

Re: Молба до Прокурор

Мнениеот sisi19 » 19 Яну 2010, 00:04

marek972 написа:
sisi19 написа:Имам пусната молба до РП да ми се предоставят копия на документи, протоколи идруги по ДП на базата на които да обжалвам постановление за прекратяване.
Полуяила съм официално по пощата писмото за прекратяване на ДП. Срока за обжалване е 7-девен. Срока за произнасяне по молбата ми да ми се предоставят копия е 1 месец. Как тогава мога да обжалвам пред съда, като не съм разгледала материалите и не мога потвърдя думите си с доказателства които произхоьдат именно от протоколите на дознанието и от самото заклюяение на дознателя?


предимства и недостатъци на фонетиката ...
ч-то е много близко до я-то :D

Виж сега , не ми е до шеги. Фонетика или нещо си друго , все тая. Причини много.Ако имаш нещо да кажеш, казвай, но не търси под вола теле. Няма да намериш.
sisi19
Потребител
 
Мнения: 910
Регистриран на: 06 Май 2009, 12:44


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта


cron