начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

ВОЕННИ ДЕЛА

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ВОЕННИ ДЕЛА

Мнениеот zamzak82 » 01 Авг 2008, 17:27

КОЛЕГИ, МОЖЕ БИ ВЪПРОСА МИ ЩЕ ВИ СЕ СТОРИ ГЛУПАВ НО СЪМ ОБЪРКАНА - ИМАМ СПОМЕН ЧЕ ВОЕНИЯТ СЪД РАЗГЛЕЖДА НАКАЗАТЕЛНИТЕ СИ ДЕЛА В 2 ИНСТАНЦИИ КАТО ПОСЛЕДНАТА Е ВОЕННО АПЕЛАТИВЕН СЪД А СПОРЕД КОЛЕЖКА И ТАМ Е КАКТО ПРИ ОБИКНОВЕННИТЕ НАКАЗАТЕЛНИ ДЕЛА - 3 ИНСТАНЦИОННО ПРОИВОДСТВО
zamzak82
Младши потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: 28 Мар 2008, 12:10

Мнениеот kpavlova » 01 Авг 2008, 17:35

Военно-апелативният съд е един.Присъдите и решенията на Военно- апелативния съд/ винаги е " апелативен съд" по смисъла на 346 от НПК/ подлежат на касационен контрол, освен тази по 78 а и решенията за връщане.Просто във ВКС няма Военна колегия, решава ги " обща една " НК.
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

здравейте

Мнениеот tutito_gold » 03 Сеп 2008, 21:32

Голеги защо пишете законите и се мъчите да да откриете топлата вода. В чл.397 е казано много ясно, че първа инстанция са военно окръжните съдилища , въззивна Военно -апелативните а касационна е ВКС
tutito_gold
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 03 Сеп 2008, 20:49


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта


cron