начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

психотест при наказание пробация

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


психотест при наказание пробация

Мнениеот nina12 » 13 Авг 2008, 10:28

Може ли да ми дадете информация за следното:
Мой близък е хванат с алкохол 1,6 промила и му е отнета книжката.Присъдата му е условна и сега за да му върнат книжката,трябва да мине на психотест.Имаше възможност да изберем пробация и въпроса ми е дали и тогава щеше да има психотест.Наказанието е по чл.343 т.Г.
nina12
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Авг 2008, 10:07

Мнениеот Гост. » 13 Авг 2008, 11:25

Без значение дали наложеното наказание за престъплението по чл.343б е отложено по реда на чл. 66 или са наложени мерки за контрол и въздействие- приложи ли се чл. 343г/ кумулативно се налага и това/- след като изтече определеният по 343г срок на лишаване от правоуправление на МПС, водачите следва да се явят на психо- тест.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Мнениеот kalahan2008 » 17 Авг 2008, 21:01

На една моя колежка приятелят й беше възмутен от психотеста...имало въпрос "ако влакът гори и се движи с 50 км/ч., ще скочите ли?" И той отговорил "да" - грешен отговор :lol: Скъсаха го.
не съм сигурен дали точно така беше формулиран въпросът
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4231
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron