начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Побой в дискотека..

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Побой в дискотека..

Мнениеот AmonRa » 15 Фев 2008, 22:07

Здравейте на всички искам да Ви задам няколко въпроса относно един инцидент станал снощи в дискотека. Снощи аз и мои приятели решихме да отидем на дискотека да се позабавляваме. Почерпихме се и отидах до тоалетната на дискотеката (едно момче от компанията дойде с мен) и влизаме вътре до мивките и изведнъж влизат няколко момчета около 5-6 изглеждаха доста почерпани и едното момче без нищо да ми казва започна да ме удря ненадейно в областа на главата, непомня точно колко удара бяха, но бяха повече от 5-6 (лятото имах пререкания с въпросното момче заради момиче, което го остави и започна да излиза с мен и още тогава ме беше заплашил в интернет, че като ме види ще ме заколи и т.н.) Както и да е успях благодарение на моя приятел да се измакна от тоалетната и се качих на втория етаж към нашето сепаре но той тръгна след мен и на втория етаж отново ми нанесе няколко удара в областа на главата отново при което се защитих и го ударих и той падна на земята, след което дойде управителя на дискотеката и ме хвана и започна да ме блъска към аварийния изход и ме удари в областа на носа с глава, след което започна изобилно кървене от носът ми. Веднага се качихме аз и този приятел, който видя всичко в едно такси и отидахме в спешното отделение където ми направиха рентгенови снимки и беше остановено, че имам счупване на носните кости с разместване на получените фрагменти. А от ударите на момчето от тоалетната ми остановиха масивен левостранен периорбитален хематом с масивен болезнен травматичен оток на меките тъкани и силно стесняване на очната цепка. Установяват се кръвоизливи и в областта на очната ябълка от същата страна. Отока и кръвонасядането обхващат и лявата скулна област и лявата половина на лицето (това го давам от самото медицинско както е написано) А за носът ми пише, че е леко деформиран с болезнен оток на туканите със синкваи кръвонасядания. Туканите са болезнени при опипване с ръка. В областта на ноздрите се установяват засъхнали корички кръв. Дишането през носа е затруднено. При разглеждане на представенире рентгенови снимки се установява счупване на носните кости с разместване на получените костни фрагменти. Също в заключението пише, че имам контузия на корема и сътресение на мозъка, което видяно от предварителните сведения е протекло с изразени вегетативни прояви.
ИМАМ НАЙ-МАЛКО ДВАМА СЕРИОЗНИ СВИДЕТЕЛИ, КОИТО СА СЪГЛАСНИ ДА СВИДЕТЕЛСТВАТ.


Заключение на медицинското:
Изображение

Тъй като знам, че тук всички са добре образовани и интелигентни хора бих искал да Ви помоля да ми отговорите на следните въпроси:

1. Според вас каква би била присъдата на двамата подсъдими ?
2. Мога ли да съдя дискотеката (незнам как по-точно да се изразя) за това че всичко е станало вътре без никаква намеса от страна на никой?
3. След като е управител на дискотеката и ми нанася телесна повреда по време на работното си време ми казаха, че може и да влезе в затовор това възможно ли е?
4. Още нищо не съм направил, само съм си изкарал медицинско дори и в полицията не съм ходил още. Според Вас как ще бъде най-удачно?

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТНЕТОТО ВРЕМЕ И ЗА ОТГОВОРИТЕ ВИ.

Поздрави
AmonRa
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Фев 2008, 21:35

Мнениеот hasplu » 16 Фев 2008, 14:14

директно в полицията!!!!!!!!!
Аватар
hasplu
Потребител
 
Мнения: 487
Регистриран на: 06 Фев 2002, 12:42

Мнениеот T.A.R.A. » 16 Фев 2008, 17:53

Веднага отидете в най-близкото РПУ и подайте жалба!свидетелите не са ваш проблем
T.A.R.A.
Потребител
 
Мнения: 225
Регистриран на: 12 Фев 2007, 18:19

Мнениеот AmonRa » 16 Фев 2008, 18:45

Чакам адвокатът ми да си дойде понеделник (извън града е) и той да подаде жалбата. Повече ме интересува каква би била присъдата на двамата обвиняеми
AmonRa
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Фев 2008, 21:35

Мнениеот hasplu » 16 Фев 2008, 18:57

това единствено и само съдиата знае, няма смисъл да питате когото и да било, защото който Ви даде отговор, със сигурност, ше Ви излъже!
Аватар
hasplu
Потребител
 
Мнения: 487
Регистриран на: 06 Фев 2002, 12:42


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 госта


cron