начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

krajba

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


krajba

Мнениеот MVassileva » 01 Дек 2007, 15:29

na 28.11 patuvah ot letishte sofia kam mladost s taxi , tai kato biah s mnogo bagaj , shofiorat mi svali kufara ot bagajnika a az si svalih ra4niat bagaj ot prednata sedalka, dokato svarsha tova , shofiorat beshe duhnal s laptopa mi i drugi dokumenti koito ne uspiah da vzema ot zadnata sedalka na kolata.
Otidoh v policiata, zvaniah na firmata OK super trans , parvona4alno nikoi ne iskashe da sadeistva, okaza se oba4e 4e vsi4ki kolki imat GPS kakav e na4ina da gi nakaram da mi dadat info za koia e bila kolkata v koiato sam se vozila, tai kato kakto sami se seshtate shofiora ne mi dade i kasov bon
MVassileva
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Окт 2007, 23:25

Мнениеот Inspector_MBP » 01 Дек 2007, 18:17

Е браво, колеги ! :evil: :roll:


Василева, имате лично съобщение. Апропо наитина, можехте да пишете в друг раздел или поне да използвате кирилица... :wink:
Qui parcit nocentibus, innocentes punit.
Който щади виновните, наказва невинните.
Аватар
Inspector_MBP
Потребител
 
Мнения: 419
Регистриран на: 30 Окт 2007, 13:49
Местоположение: Живее в Родината си.

Мнениеот Inspector_MBP » 01 Дек 2007, 18:57

Ами Поли, чак "възмутен" не съм, но... малко грубичко ми се стори отношението към жената, пък не мисля, че го заслужава. :? Все пак може би е логично да си е помислила, че точно във форум за юристи, могат да и отговорят, дали има начин да изиска информация от фирмата превозвач, което ми се струва, беше основното в нейния въпрос.

Да, съглсен съм, че има потребители, които нахалстват и заслужават "да им се отрежат квитанциите", но просто мисля че този случай не беше такъв.


И освен това, не го приемайте толкова лично, де ! В никакъв случай не съм искал точно Вас да обидя !

ПОЗДРАВИ ! :wink:
Qui parcit nocentibus, innocentes punit.
Който щади виновните, наказва невинните.
Аватар
Inspector_MBP
Потребител
 
Мнения: 419
Регистриран на: 30 Окт 2007, 13:49
Местоположение: Живее в Родината си.

Мнениеот MVassileva » 02 Дек 2007, 12:26

Искам да се извиня на всички, които са се убидили от зададения ми въпрос в неподходящото място.
Съжелявам и за кирилицата, тогава нямах такава

Благодаря за отговорите
MVassileva
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Окт 2007, 23:25

Мнениеот kalahan » 02 Дек 2007, 15:32

Mvassileva, подайте сигнал до прокуратурата, оттам и от полицията би трябвало да Ви съдействат и да изискат от ОК Супертранс нужната информация.
kalahan
Потребител
 
Мнения: 412
Регистриран на: 13 Сеп 2007, 23:00
Местоположение: София

Мнениеот MVassileva » 02 Дек 2007, 18:20

Благодаря на всички
MVassileva
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Окт 2007, 23:25


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 58 госта


cron