начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Търся помощ ! (заловен водач на МПС с 1.8 промила)

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся помощ ! (заловен водач на МПС с 1.8 промила)

Мнениеот dcpsozo » 27 Сеп 2007, 11:51

Снощи ме хванаха с 1.82 промила. Защо и кой няма значение.. Дадох проба на апарата и той показа 1.82. После дадох кръвна проба, от която ще разбера резултата в Понеделник. НЯМАШЕ ПТП. Написаха ми акт, който отговаряше на извършените от мен действия. Какво следва от тук нататък? Казаха ми, че дознателката в моя град ще ме извика за разпит (или нещо такова). Нямам предишни провинения. Моля кажете ми какво да правя от тук нататък и какви наказания мога да понеса?
dcpsozo
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Сеп 2007, 11:42

Мнениеот eftoto » 27 Сеп 2007, 12:03

Ситуацията може да стане много по-сериозна отколкото вие мислите,че е.Затова трябва да потърсите адвокат за да се посъветвате с него.А моят съвет е да го направите по-бързо.
eftoto
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 22 Сеп 2007, 11:36

Мнениеот REVOLUTION » 27 Сеп 2007, 12:06

Наказателен кодекс:
Чл. 343б. (Нов - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 50 от 1995 г.) (1) Който управлява моторно превозно средство с концентрация на алкохол в кръвта си над 1,2 на хиляда, установено по надлежния ред, се наказва с лишаване от свобода до една година.
За останалото-при адвокат.
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Мнениеот dcpsozo » 27 Сеп 2007, 12:24

Благодаря Ви за съдействието. Незабавно ще потърся адвокат. Ако можете препоръчайте ми някой Ваш колега от Бургас
dcpsozo
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Сеп 2007, 11:42

Мнениеот katerinakuch » 28 Сеп 2007, 18:57

Хубаво би било да си упълномощите адвокат и всеки път, когато Ви призовава дознателката, да се явявате пред нея с адвоката си.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 66 госта


cron