начало

За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд За ограничението за явяване на изпита за юридическа правоспособност и непоследователността в практиката на КС относно правото на труд

Търся адвокат или съвет

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся адвокат или съвет

Мнениеот ivo_totev » 29 Юли 2007, 10:01

Вчера питах дали някои може да ми помогне и днес задавам същия въпрос. На 22г. съм от София на 25.07 (рождения ми ден ) ме спряха за рутина проверка, дрегера показа 1.68,дадох кръв в I-ва градска но незнам колко е показала пробата и утре ме викат в 9.30 в 7-мо РПУ при Росица Варадинова. Първо провинение ми е.Посъветваха ме да си намера адвокат но нямам познат и за това ви моля вас, ако има заинтересовани да пишат на ivo_8507@abv.bg . И ако не оспея да си намеря адвокат моля посъветваите ме какво да правя утре като отида в РПУ-то.Ако имате някакви въпроси пишете аз следобет ще се включа и ще ви отговоря .Мерси предварително.
ivo_totev
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Юли 2007, 13:16

Мнениеот neadekvatnia » 30 Авг 2007, 19:41

караи без книжка по малко пари ще дадеш за полицаи отколкото за адвокати само се пази от неопитни шофйори /такива които си знаят че дори и без алкохол им е трудно да управляват толкова сложни машини //нали лют ти знаеш наи добре// но не мисли че всички са като теб/ щото без документа при ПТП е лошо

а колкото до воденето за рачичка вие обичате да водите защото водите само тези кото са с голями банкноти в подадената рачичка

лют си като изакана лютица
neadekvatnia
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Авг 2007, 13:47

Мнениеот bebitor » 31 Авг 2007, 02:18

neadekvatnia написа:караи без книжка по малко пари ще дадеш за полицаи отколкото за адвокати само се пази от неопитни шофйори /такива които си знаят че дори и без алкохол им е трудно да управляват толкова сложни машини //нали лют ти знаеш наи добре// но не мисли че всички са като теб/ щото без документа при ПТП е лошо

а колкото до воденето за рачичка [size=200]вие[/size] обичате да водите защото водите само тези кото са с голями банкноти в подадената рачичка

лют си като изакана лютица

ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО СЕ ПАЗЕТЕ ОТ ОТКРОВЕНИ НЕГРАМОТНИЦИ ИЗ ФОРУМИТЕ, защото ако бяха чели поне веднъж Закона за движението по пътищата и Правилника за прилагането му, нямаше да пишат толкова неграмотно! И после няма те да дойдат да Ви оттърват кожата :evil: само устите им са големи и самочувствието...на пътя :cry: :cry: :cry:
Р.Р- запетаите не ги броя :evil:
neadekvatnia, достоен сте за съжаление във всяко отношение!
Продължавайте в същия дух! Ако адвокатите не Ви научат на ум и разум, ще го направи някой ден Хасан от 6-та килия :roll:
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Мнениеот Amorphine » 02 Сеп 2007, 16:45

neadekvatnia написа:караи без книжка по малко пари ще дадеш за полицаи отколкото за адвокати само се пази от неопитни шофйори /такива които си знаят че дори и без алкохол им е трудно да управляват толкова сложни машини //нали лют ти знаеш наи добре// но не мисли че всички са като теб/ щото без документа при ПТП е лошо

Глобата е от 100 до 300 лв при отнета книжка, при втори път вече има съд и от 500 до 1000 лв.
Amorphine
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 06 Юли 2007, 10:52

Мнениеот barri » 03 Сеп 2007, 10:38

neadekvatnia написа:караи без книжка по малко пари ще дадеш за полицаи отколкото за адвокати само се пази от неопитни шофйори /такива които си знаят че дори и без алкохол им е трудно да управляват толкова сложни машини //нали лют ти знаеш наи добре// но не мисли че всички са като теб/ щото без документа при ПТП е лошо

а колкото до воденето за рачичка вие обичате да водите защото водите само тези кото са с голями банкноти в подадената рачичка

лют си като изакана лютица


И после защо е с този ник човекът.Напълно ти отива.
barri
Потребител
 
Мнения: 680
Регистриран на: 19 Юни 2007, 11:42


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


cron